numerologia karmiczna

ośrodek ALFA i OMEGA

Szkolenie numerologii

Czego się nauczysz?

Poznasz co to jest numerologia i numerologia karmiczna 

Dowiesz się jak skutecznie zarządzać swoim życiem i zmienić swój los

Nauczysz się obliczać dopasowanie partnerskie      

Będziesz wykorzystywał wiedzę na praktyce

Poznasz jak wykorzystać numerologie w strefie finansowej

KUPIĆ KSIĄŻKĘ

AUTORSKI METOD NUMEROLOGIIArzu Kabarukhinej 

NAUKA NUMEROLOGII

Rola numerologii w uzdrowieniu i samorealizacji jednostki oraz w poprawie psychoemocjonalnej kondycji osób

Nasz cały świat jest zaszyfrowany w liczbach

Cała informacja o świecie, o człowieku jest „ocyfrowana” To język informacyjny. Jest wspólny dla wszystkich krajów, zrozumiały dla osób pracujących z cyframi jak np. programiści. Można powiedzieć, że cały świat i wszystkie procesy, które w nim powstają można porównać do olbrzymiego programu komputerowego

Nawet informacje, zawartą w każdej naszej komórce możną określić cyfrą, czyli każda komórka wibruje z inną częstotliwością i ta informacja niesie ze sobą odpowiedni kod.

Na pewno każdy z was słyszał o „złotej proporcji” ciała człowieka, która wynosi 0,618

Każdy zna, że człowiek od urodzenia ma swój rysunek linii papilarnych, i nikt nie ma tych samych, człowiek posiada własny niepowtarzalny obraz. Tak samo nie ma jednakowego myślenia u ludzi, każdy człowiek myśli inaczej, nawet bliźnięta jednojajowe, mimo tego, że urodzili się w tym samem dniu z różnicą w kilka minut, różnią się.

Jak może cyfra wpłynąć na człowieka? Częstotliwość to wibracja, która mierzy się w odpowiedniej jednostce i można ją zakodować w postaci liczby.

Ta częstotliwość daje określone kodowanie człowieka przy urodzeniu, nawet minuty i sekundy maja wpływ, ale największy wpływ ma data urodzenia.

Z tego składa się kod, który niesie informację o człowieku, jego potencjale, możliwościach, charakterze, zdrowiu. O tym kodzie można się dowiedzieć za pomocą określonej metody poprzez pomnożenie i dodanie cyfr w dacie urodzenia.

Istnieją różne schematy, i formuły za pomocą, których można określić, z jakim zadaniem, człowiek przyszedł na ziemię, dowiedzieć się, jakie on ma przeznaczenie życiowe.

Z kodu również można się dowiedzieć, jakie ogniwa w ciele, charakterze i zdrowiu człowieka są osłabione i gdzie one się znajduje, np. czy ma człowiek słaby układ moczowo-płciowy, czy sercowo-naczyniowy, czy inne.

Od tego, czy człowiek żyję zgodnie ze swym przeznaczeniem, jakie ma myśli, jaki stosunek ma do siebie i do świata, jak postępuje, będzie zależało, czy on zachoruje czy nie, czy jego życie będzie udane, czy nie.

Np. rząd cyfr w kodzie pokazuje, na co trzeba zwrócić uwagę. Jeżeli słabym ogniwem człowieka jest układ sercowo naczyniowy, tzn., że od samego dzieciństwa, trzeba dbać o swoje serce i naczynia krwionośne, odpowiednio się odżywiać, trenować serce, robić ćwiczenia fizyczne, przyjmować naturalne witaminowo mineralne dodatki do żywienia, być spokojnym, unikać stresów. Numerologia karmiczna podpowie, co można zrobić żeby uniknąć tych lub innych chorób i w jakich latach one mogą się pojawić. I co należy zrobić, ponieważ wiele chorób ma podłoże psychosomatyczne.

Jeżeli jest jakiś problem, którego człowiek nie rozwiązuje, może powstać choroba w osłabionym od urodzenia układzie czy organie.

W rządzie cyfr kodu nie widać chorób, ale widać, co w psychice jest słabym. Natomiast skłonność do choroby można zobaczyć przy innym bardziej dokładnym wyliczeniu cyfr.

Np., jeżeli człowiek ma skłonność do trwogi, boi się czegoś (to widać w kodzie karmicznym) właśnie to zaczyna do siebie przyciągać (psycholodzy mówią o tym już od dawna). O czym myślimy to przyciągamy, może nawet zauważyliście, że jeżeli myślisz o złych rzeczach, to te rzeczy się realizują. Np. człowiek myśli, że brak mu odpowiednich umiejętności, albo martwi się, że w biznesie mogą pojawić się problemy, bo jest niestabilna sytuacja na rynku, wacha się, boję się podjąć pewne działania i w rezultacie cierpi porażkę. Sami przyciągamy chorobę albo negatywną sytuację swoimi myślami, ponieważ tam gdzie jest nasza uwaga tam płynie energia.

Na przykład, widzę, że w rozkładzie numerologicznym jest słaba psychosomatyka, to zawsze uprzedzam człowieka, zaczynam zadawać pytania, jak wygląda jego życie, jaki sytuacje w życiu już miał, pomagam takiemu człowieku, zwrócić uwagę na swoje problemy życiowe, czy w pracy, czy w

rodzinie, aby on zrozumiał, że nie wolno myśleć negatywnie, postarał się rozwiązać swoje problemy jak najszybszej, albo zmienić stosunek do problemu, żeby to nie miało wpływ na jego zdrowie. Tacy ludzie powinny szczególnie dbać o odżywianie, spożywać naturalne produkty bez konserwantów, jeść dużo świeżych warzyw i owoce, włączać do jadłospisu produkty, zawierające tak zwane hormony szczęścia (endorfiny) np.: daktyle, gorzka czekolada. Powinny ciągle jeść naturalne suplementy (niestety nowoczesne warzywa i owoce nie zawierają tyle witamin i minerałów, co potrzebuje organizm), naturalne witaminy np. C, D3, witaminy grupy B, zioła, które pozwalają wzmocnić, wyciszyć i odżywić układ nerwowy.


Rozkład numerologiczny wskazuję nawet na to, czym i w jaki sposób można leczyć człowieka, kiedy będzie najlepszy czas dla rozwoju biznesowego, osobistego tzn., kiedy i w jakiej dziedzinie j można oczekiwać najlepsze rezultaty.

Numerologia karmiczna jest pewnym nawigatorem, odczytuje przyczyny i ewentualne skutki poprzednich decyzji i nakierowuje na właściwą drogę. W sposób praktyczny uczy, co należy zmienić w życiu, co zmienić w sobie, żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i żyć szczęśliwie.

Cyfry dotyczą każdego aspektu naszego życia. Za ich pomocą młody człowiek może wybrać sobie zawód, znajdzie właściwego partnera życiowego, określi najlepszy czas na ślub, lub przyjście dzieci na świat. Pracodawca dobierze odpowiednich i kompetentnych pracowników, lekarz oceni skłonność pacjenta do poszczególnych chorób, a menadżer podejmie ważne decyzje dla firmy w odpowiednim czasie.

Często bywa tak, że rodzice realizują swoje niespełnione marzenia poprzez dzieci. Wybierają potomstwu kierunek nauki, drogę życia, która nie jest dla nich właściwa. Wtedy dziecko nie realizuje swego programu życiowego i mogą powstać choroby i problemy na tle psychosomatycznym, a nawet nieszczęścia – człowiek wewnętrznym stanem stłumionego niezadowolenia po prostu nieświadomie ich przyciąga.

Wiedząc swoje życiowe przeznaczenie, swoje predyspozycje, człowiek musi „posprzątać” swój świat wewnętrzny. Kierować życiem, planując lub podejmując decyzje według kodów, wiedząc, kiedy jego wibracje są najbardziej mocne, podejmować działanie, otrzymując zadziwiające rezultaty.

NUMEROLOGIA i RELACJE

od 600 

Temat kursu? Relacje rodzinne, małżeńskie, miłosne.

Co otrzymasz? Wiedzę, jak znaleźć miłość Twojego życia, wybrać najlepszą datę ślubu, a nawet odpowiedni czas na zajście w ciążę. Jeżeli jesteś już w związku, będziesz wiedział Wasze połączenia karmiczne i życiowe oraz nauczysz się rozumieć się nawzajem i polepszać relacje. Nauczysz się dyagnozować problemy drzewa rodowego.

Dla kogo ten kurs*? Dla wszystkich zainteresowanych. 

*Dla osób, które ukończyli kurs podstawowy.

Popularny Kurs

KURS PODSTAWOWY 

od 900 

Temat kursu? Poznasz system powstały nie tylko na fundamencie numerologii – matematyce, ale również w oparciu o psychologię, fizykę kwantową i geometrię sakralną.  

Co otrzymasz? Możliwość dekodować informacje o człowieku i jego drodze życiowej, na podstawie daty urodzenia. Dzięki czemu możesz nauczyć się umiejętnie kierować swoim losem.

Dla kogo ten kurs*? Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, a tak że tych, które chcą zmienić swoje życie na lepsze i uniknąć nieprzyjemnych, a często wręcz niebezpiecznych sytuacji.

* Kurs nie daje prawa na prowadzenie działalności zawodowej.

NUMEROLOGIA W BIZNESIE

od 600 

Temat kursu? Numerologia w biznesie

Co otrzymasz? Dzięki znajomości kodów dowiesz się jaki kierunek w biznesie przyniesie Ci materialną niezależność . W jaki dzień zarejestrować działalność, aby prosperowała wspaniale. Jak dobrać członków zespołu, żeby wzmocnić jego rentowność i efektywność. Jak zabezpieczyć biznes przed bankructwem i nielojalnymi partnerami.

Dla kogo ten kurs*? Dla wszystkich zainteresowanych tematem. *Dla osób, które ukończyli kurs podstawowy.

*Dla osób, które ukończyli kurs podstawowy.

WYDARZENIA I ROZKŁAD ZAJĘĆ

Data i czas

Miejsce Wydarzenia

Wydarzenie

Info

26 maja

10:00 - 20:00

POZNAN

Suchty Las, Promienista 10

Kurs numerologii

WARSZTAT NUMEROLOGIA I RELACJE - 2 część programu podstawowego

27 maja

10:00 - 20:00

POZNAN

Suchty Las, Promienista 10

Kurs numerologii

WARSZTAT NUMEROLOGIA W BIZNESIE - 3 część programu podstawowego

3 czerwca

10:00 - 20:00

POZNAN

Suchty Las, Promienista 10

Finansowy warsztat 

MATRYCA PIENIĘŻNA

OŚRODEKALFA i OMEGA

+48 691 092 039

zamowenie@alfaomega.center

info@alfaomega.center