numerologia karmiczna

ośrodek ALFA i OMEGA

+48 691 092 039

Dr Arzu Kabarukhina

Absolwentka Akademii Medycznej, dr psychologii, psychoterapeutka, chirolog, twórczyni i nauczycielka numerologii karmicznej. 

Prezes katedry numerologii Rosyjskiej Akademii Psychologii, członkini Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychologów, Lekarzy i Uzdrowicieli Ludowych, Rosyjskiego Chirologicznego Towarzystwa Naukowego oraz wielu regionalnych stowarzyszeń psychologów i ezoteryków. Kierownik ośrodka rozwoju duchowego „Alfa i Omega” w Rosji i Polsce. Znajduje się na liście najlepszych rosyjskich uzdrowicieli i ezoteryków. Laureatka wielu prestiżowych nagród. Posiada wszechstronne wykształcenie potwierdzone wieloma dyplomami.

Autorka książki "Kod Twojego  Życia " oraz uczestniczka wielu konferencji naukowych, w tym „Narodowej strategii rozwoju psychologicznego uzdrowienia nacji” przy Urzędzie Miasta Moskwa.

Arzu Kabaruchina jest certfikowaną specjalistką o szerokim zakresie działania. Prowadzi kursy z numerologii karmicznej oraz oddechu Holotropowego, dokonuje korekcji losu, uzdrawia, praktykuje ochronę naturalną syntezą, pracuje ze świadomością i energią finansowego dobrobytu, przeprowadza egzorcyzmy. Działa holistycznie i pomaga wyjść z najgorszych sytuacji.

Z numerologią zetknęła się kilkanaście lat temu, kiedy zainteresowała się zmianą swojego życia na lepsze. Numerologia klasyczna daje jednak jedynie odpowiedź na pytanie, dlaczego coś się dzieje, nie poszukując sposobu na rozwiązanie problemów. Kabaruchina zaczęła więc badania i niedługo potem stworzyła własną metodę. Rok temu obroniła doktorat na temat numerologii karmicznej na Rosyjskiej Akademii Psychologii w Moskwie.

ŚWIADECTWO O PRAWACH AUTORSKICH, DYPLOM DOKTORA, CERTYFIKAT KWALIFIKACYJNY:


Pełny spis dyplomów i certyfikatów: 
OŚRODEKALFA i OMEGA

0
0
0
0
0

+48 691 092 039